Compensa
logo

Apie bendrovę

Compensa Vienna Insurance Group yra Lietuvoje registruota uždaroji akcinė draudimo bendrovė, kuri nuo 2016 m. sausio 1 d. pradėjo veiklą Baltijos šalyse. Iki 2016 m. Lietuvoje veikė Lenkijos ne gyvybės draudimo bendrovės Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group Lietuvos filialas, kuris veiklą Lietuvoje vykdė nuo 2010 m. Įmonei augant ir plečiant savo veiklą Baltijos regione, buvo atlikti struktūriniai pakeitimai ir Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group Lietuvos filialas perleido savo verslą, kaip turto, teisių ir įsipareigojimų visumą, naujai draudimo bendrovei – Compensa Vienna Insurance Group.

Vienintelis draudimo bendrovės Compensa Vienna Insurance Group akcininkas yra tarptautinė draudimo grupė "Vienna Insurance Group AG Wiener Versicherung Gruppe" - Austrijos bei Centrinės ir Rytų Europos draudimo rinkos lyderė. "Vienna Insurance Group" draudimo rinkoje veikia jau 190 metų, vienija 50 bendrovių, veikiančių 25 pasaulio šalyse. Visoje grupėje dirba apie 23 tūkst. darbuotojų. „Vienna Insurance Group“ yra draudimo rinkos lyderė, siūlanti platų produktų ir paslaugų asortimentą tiek gyvybės, tiek ir ne gyvybės draudimo srityse. Lietuvoje gyvybės ir ne gyvybės draudimo paslaugas siūlo šios, „Vienna Insurance Group“ priklausančios, bendrovės:

  • Compensa Life Vienna Insurance Group SE Lietuvos filialas
  • Akcinė draudimo bendrovė Compensa Vienna Insurance Group

Lietuvos draudimo rinkoje mums labai svarbu būti patikimais klientų partneriais, todėl savo veikloje vadovaujamės pagrindiniais principais:

Patikimumas. Austrijos draudimo grupės „Vienna Insurance Group“ aukšti finansiniai rezultatai bei geri mokumo rodikliai užtikrina kokybiškas draudimo paslaugas, laiku ir sąžiningai išmokamas draudimo išmokas bei profesionalią pagalbą.

Saugumas. „Vienna Insurance Group“ grupės finansinį ir veiklos stabilumą, aukštą apsaugos lygį klientams, akcininkams, partneriams ir darbuotojams garantuoja A+ reitingas pagal žymios reitingų agentūros „Standard & Poor’s“ vertinimą. Draudimo sutartys perdraudžiamos vienose didžiausių pasaulio perdraudimo kompanijų "Munich RE“ ir „VIG RE“ .

Patirtis. Daugiametė „Vienna Insurance Group“ patirtis leidžia Lietuvos rinkai teikti tarptautinio lygio standartus atitinkančias paslaugas.

Stabilumas – kompetencija ir ilgalaikė veiklos bei finansų valdymo strategija suformuotos taip, kad klientas pasirinkdamas „Vienna Insurance Group“ kompanijos produktą būtų ramus dėl įsipareigojimų įvykdymo.

Member of

logoVig