logo

Pirkinio Draudimas


Pirkinio draudimas nuo sugadinimo, sunaikinimo ir vagystės

Įsigijus pirkinio draudimą Jums nereikės papildomai investuoti į įsigytą daiktą pirkiniui sugedus ar atsitikus netikėtam įvykiui. Jūsų pirkinį suremontuosime ar pakeisime nauju net ir įvykus gamintojo garantijoje nenumatytiems įvykiams: pirkiniui sudužus, pažeidus jį vandeniu ar ugnimi, atlyginsime nuostolius įvykus vagystei.

Pirkinio vidaus gedimų (garantijos pratęsimo) draudimas

Įsigijus garantijos pratęsimo draudimo apsaugą ir patyrus žalą, kai gamintojo garantinio aptarnavimo terminas yra pasibaigęs, Jūsų pirkinį nemokamai sutaisysime arba pakeisime nauju. Pratęstos garantijos suteikiama draudimo apsaugos apimtis yra analogiška gamintojo suteiktai garantijai, tik galioja ilgiau – pasirinktinai nuo 1 iki 5 metų.

Kur įsigyti?

Dėl galimybės pasinaudoti Pirkinio draudimo bei Pratęstos garantijos paslaugomis maloniai prašome susisiekti su mūsų partneriu:

Warranty Expert

Informacijos linija 8 700 33300 (I-IV nuo 9 val. iki 18 val., V nuo 9 val. iki 17 val.)
https://warranty.expert/lithuania/

Ką daryti atsitikus įvykiui?

  1. Kreipkitės telefonu 8 700 33 300 ir užregistruokite gedimą.
  2. Konsultantas Jus nukreips į garantinio aptarnavimo centrą (su savimi būtinai turėkite Pirkinio draudimo sertifikatą arba draudimo liudijimą ir pirkinio įsigijimo dokumentą (pirkimo kvitą, čekį, sąskaitą ir pan.).

Member of

logoVig