logo

Vienna Insurance Group

Vienna Insurance Group

„Savo klientams Austrijoje ir Vidurio bei Rytų Europoje siūlome produktus ir paslaugas, geriausiai atitinkančias jų poreikius. Mūsų strategija yra orientuota į ilgalaikį pelningumą ir nuoseklų pajamų augimą, leidžiantį mums būti patikimu partneriu šiais sparčiai kintančiais laikais.“

Maždaug 50 „Vienna Insurance Group“ kompanijų, veikiančių 25 šalyse, šiuo metu dirba daugiau nei 25 tūkst. darbuotojų. Draudimo sprendimus vystome atsižvelgdami tiek į klientų asmeninius poreikius, tiek ir į jų gyvenamosios vietovės specifiką, todėl esame vieni iš draudimo sektoriaus lyderių Austrijoje ir Vidurio bei Rytų Europos šalyse.

Patirtis ir stabilumas

„Vienna Insurance Group“ (VIG) yra tarptautinė draudimo bendrovė, kurios pagrindinė būstinė įsikūrusi Austrijos sostinėje. 1989 m. nusileidus geležinei uždangai, VIG iš išskirtinai austriškos kompanijos išaugo į tarptautinę grupę. Be to, VIG, nuo 1824 m. teikianti finansinę apsaugą nuo pačių įvairiausių rizikų, tapo patirties ir stabilumo sinonimu. Beveik du šimtai metų patirties ir orientacija į mūsų pagrindinę veiklą – draudimą – suteikia saugų ir tvirtą pagrindą daugiau nei 20 mln. mūsų klientų.

Dėmesys Vidurio ir Rytų Europai

VIG daug dėmesio skiria ne tik Austrijos, bet ir Centrinės bei Vidurio Europos šalių rinkoms. Daugiau nei pusė Grupės pasirašytų įmokų sugeneruojama būtent Centrinės bei Vidurio Europos šalyse. Šiame regione sutelkta VIG veikla pirmiausia atspindi ekonomikos augimo prognozes – čia numatomas dvigubai spartesnis ekonomikos augimas nei Vakarų Europoje. Be to, Centrinės ir Vidurio Europos šalių rinkose išdraustumas yra mažesnis už ES vidurkį.

Vietos rinkų svarba

VIG atsakomybė – suteikti savo klientams finansinę apsaugą nuo galimų rizikų. Grupė laikosi strategijos, kuria skirtingose rinkose vysto skirtingus prekių ženklus. Jos sėkmė ir ryšys su klientu priklauso nuo kiekvieno prekių ženklo ir praktinių žinių, sukauptų vietos rinkoje.

Aukštas finansinis ir kreditingumo vertinimas

Gerai žinoma reitingų agentūra „Standard & Poors“ VIG yra suteikusi A+ reitingą su stabilia perspektyva. Tai reiškia, kad VIG yra viena geriausiai vertinamų kompanijų Vienos vertybinių popierių biržos ATX indekse. VIG akcijos listinguojamos Vienos ir Prahos akcijų biržose. Daugiausiai VIG akcijų – 70 proc. – turi „Wiener Städtische Versicherungsverein“, o likusi akcijų dalis – laisvosios.

Member of

logoVig