logo

Vienna Insurance Group

Vienna Insurance Group

Vienna Insurance Group (VIG) – Vidurio ir Rytų Europoje veikia jau daugiau kaip 25 metus ir yra viena iš didžiausių draudimo bendrovių šiame regione. 2015 metais VIG surinko daugiau kaip 9 milijardus eurų draudimo įmokų ir pagal šį rodiklį savo pagrindinėse rinkose vėl užėmė pirmąją vietą. Turėdama beveik 23 tūkstančius darbuotojų ir 50 įmonių 25 šalyse, būdama rinkos lydere, VIG savo klientams siūlo platų turto draudimo, draudimo nuo nelaimingų atsitikimų, gyvybės ir sveikatos draudimo paslaugų asortimentą.Nuo Austrijos iki Vidurio ir Rytų Europos

Savo veiklą VIG pradėjo 1824 metais Austrijoje. Per 190 metų iš sėkmingo vietinio draudiko bendrovė išaugo į pirmaujančią tarptautinę draudimo grupę. Plėtra prasidėjo, kai „Wiener Städtische“, viena pirmųjų Vakarų Europos draudimo bendrovių, pastebėjo augimo galimybes Vidurio ir Rytų Europos regione ir 1990 metais nusprendė pradėti veiklą buvusios Čekoslovakijos rinkoje. Vėliau bendrovė žengė į kitas naujas rinkas: 1996 metais – Vengrija, 1998 metais – Lenkija, 1999 metais – Kroatija, 2001 metais – Rumunija, ir tai tik keletas pavyzdžių. 2014 metais pradėjus veiklą Moldovoje, „Vienna Insurance Group“ šiuo metu veikia 25 šalyse.

Pirmaujanti pozicija pagrindinėse rinkose

VIG pagrindinės rinkos yra Austrija, Čekija, Slovakija, Lenkija, Rumunija, Bulgarija, Kroatija, Vengrija, Serbija ir Ukraina. VIG rinkos dalis, sudaranti daugiau kaip 18%, akivaizdžiai suteikia jai pirmą vietą tarp draudimo bendrovių šiose rinkose.

Daugiau nei pusė visų 2015 metais surinktų 9 mlrd. eurų draudimo įmokų surinkta Vidurio ir Rytų Europos rinkose – tai akivaizdžiai patvirtina plėtros strategijos Vidurio ir Rytų Europoje sėkmę. VIG tiki, jog regionas ir toliau ekonomiškai integruosis ir draudimo paklausa didės.

2008 metais VIG įsteigta perdraudimo bendrovė VIG RE registruota Čekijoje, tuo pabrėžiant Vidurio ir Rytų Europos regiono, kaip VIG plėtros rinkos, svarbą.

Arti savo klientų net 25 rinkose

Svarbus VIG sėkmės veiksnys yra veikla vietiniu lygiu, leidžianti būti arti savo klientų. Tai pasireiškia per regioninius ryšius, kelių prekės ženklų strategiją ir didelę naudojamų platinimo kanalų įvairovę. Grupė savo veiklą sąmoningai grindžia įsitvirtinusiomis regioninėmis įmonėmis ir jų prekių ženklais, kuriuos jungia „Vienna Insurance Group“, nes būtent unikali vietinė šių įmonių patirtis lemia visos VIG sėkmę.

Sėkmė, kurią užtikrina susitelkimas į pagrindinę veiklą ir vertybės

VIG yra progresyvi, gerai riziką įvertinanti draudimo bendrovė, visą dėmesį sutelkianti savo pagrindei veiklai – draudimui. Grupė dirba patikimai, sąžiningai ir teisėtai, taip užtikrindama saugumą ne tik savo klientams, bet ir verslo partneriams, darbuotojams bei akcininkams. Visi verslo sprendimai grindžiami etinėmis vertybėmis – sąžiningumu, principingumu, įvairovės pripažinimu, lygiomis galimybėmis ir dėmesiu klientui.

Šis principingas požiūris leidžia bendrovei ne tik įgyvendinti savo nuoseklaus augimo strategiją, bet ir užsitikrinti labai aukštą kreditingumo vertinimą. Tarptautinė reitingų agentūra „Standard & Poor‘s“ patvirtino bendrovei VIG A+ reitingą su stabilia perspektyva. Tai reiškia, kad VIG ir toliau išlieka Vienos vertybinių popierių biržos ATX pagrindiniame sąraše aukščiausią reitingą turinti bendrovė.

Du stiprūs partneriai Vidurio ir Rytų Europos regione: VIG ir „Erste Group“

„Erste Group“ yra viena pirmaujančių bankininkystės grupių Vidurio ir Rytų Europoje, turinti stiprius ryšius su Austrija. 2008 metais VIG ir „Erste Group“ pradėjo abiem pusėms naudingą strateginį bendradarbiavimą. Rinkose, kuriose veikia abi grupės, „Erste Group“ filialai platina VIG draudimo paslaugas, o VIG grupės įmonės, savo ruožtu, siūlo „Erste Group“ banko paslaugas.

Tvirta pozicija vertybinių popierių biržoje, ilgalaikis pagrindinis akcininkas

Nuo 1994 metų spalio VIG akcijos įtrauktos į Vienos vertybinių popierių biržos prekybos sąrašą ir dabar VIG yra viena iš geriausiai vertinamų bendrovių Vienos vertybinių popierių biržos pagrindinėje rinkoje.

Tai, kad nuo 2008 metų vasario VIG akcijos taip pat įtrauktos ir į Prahos vertybinių popierių biržos sąrašą, dar kartą įrodo didžiulę Vidurio ir Rytų Europos regiono svarbą grupei. Kaip ir Vienoje, taip ir Prahos vertybinių popierių biržoje VIG yra viena iš geriausiai vertinamų bendrovių.

Apie 70% VIG akcijų priklauso „Wiener Städtische Versicherungsverein“ – stabiliam pagrindiniam akcininkui su ilgalaike orientacija. Likusios akcijos yra laisvai apyvartoje esančios akcijos.

Patrauklus darbdavys

VIG siūlo ne tik puikias draudimo paslaugas, bet ir siekia būti geru darbdaviu, gebančiu pritraukti talentingiausius darbuotojus. Šiuolaikiškas bendrovės personalas įgyvendina įvairias priemones, padedančias identifikuoti ir tobulinti kiekvieno darbuotojo individualius gebėjimus. Įvairovė suprantama kaip galimybės ir yra kasdienio VIG gyvenimo dalis. Grupė taip pat daug dėmesio skiria aplinkos, skatinančios jos darbuotojus augti, kūrimui. „Vienna Insurance Group“ supranta, kad jos sėkmės pagrindą sudaro žmonės – pasiaukojantis beveik 23 000 darbuotojų darbas.

Daugiau informacijos apie „Vienna Insurance Group“ rasite www.vig.com

Member of

logoVig